Savá odlehčená antibakteriální osuška N-rit z hedvábného materiálu. Absorbuje až 3násobek vlastní hmotnosti! Osuška se výborně hodí na usušení, stejně tak na cvičení, fitness centra či na pláž. Více >>
Výrobce: N-rit

345 Kč s DPH

Skladem

Upřesněte výběr produktu

Klíčové vlastnosti

• Vysoce absorbční

• Antibakteriální

• Rychleschnoucí materiál

• Nízká hmotnost 

• Hedvábně jemný

Velikost N-rit
M 40x80 CM, L 60x120 CM, XL 63,5x150 CM, XXL 120x150 CM
Barva N-rit
Tmavě modrá
Hmotnost
M - 53g/45g (zabaleno/rozbaleno), L - 105g/99g (zabaleno/rozbaleno), XL - 154g/129g (zabaleno/rozbaleno), XXL - 266g/244g (zabaleno/rozbaleno)

Ultrajemné mikrovlákno

Ultrajemné vysoce funkční mikrovlákno je vyrobené z Polyesteru 85% a Nylonu 15%. Obrovskou výhodou je vynikající schopnost absorbce vody a nečisto do samotných vláken. Vlákna jsou menší než setina lidského vlasu a jsou tvořena systémem trojúhelníkových profilů. Struktura vlákna je schopna do sebe navázat velké množstvívody nebo nečistot. Důležitým benefitem je 1/3 hmotnosti bavlněných vláken a zároveň až 5 násobná kapacita absorbce vody. Výsledkem e funkční ručník s minimálním objemem a vysokým účinkem. Vlastnosti ultrajemných mikrovláken lze výborně použít při čištění kel, telefonu nebo domácích elektro spotřebičů za sucha i mokra.

Technologie Dr. Bacty protection

je patentovaný systém struktury vlákna při kterém je použita kombinace organických a anorganických antibakteriálních složek již během výroby ultralehkých mikrovláken N-rit. Společný efekt těchto složek maximalizuje antibakteriální účinnost. Struktura materiálu je speciálně uzpůsobena v boji proti bakteriím, plísním, kvasinkám a dalším mikroorganismům.Antibakteriální ochrana 99% je dosažena strukturou použitých materiálů, které mikroorganismům nedovolují v materiálu žít a rozmnožovat se. 
 TENTO EFEKT ZAMEZUJE ZÁPACHU VLHKÝCH RUČNÍKŮ N-RIT PO POUŽITÍ.